خدمات پشتیبانی وردپرس

کانفیگ وبسایت ، کارهایی که سایت شما به آنها نیاز خواهد داشت

کانفیگ اولیه، تشکیل شده از مجموعه پکیج هایی است که استفاده از آنها برای وبسایت شما کاملا ضروری است و در ابتدا باید این کارها حداقل یکبار روی وبسایت انجام شوند.

این کارها ممکن است نیاز به یکبار اجرا یا چندبار اجرا در طولانی مدت داشته باشند.

مثلا هرماه برای وبسایت شما خدمات کانفیگ امنیتی موردنیاز نیست و شاید این خدمات هر 6 ماه یا هر 1 سال برایتان کافی باشد. در مورد خدمات بهینه سازی سرعت هم همینطور است و وبسایت شما اگر نکات مهم افزایش سرعت در آن رعایت شود نیاز خیلی کمی به این خدمات خواهد داشت.

افزایش سرعت سایت وردپرسی

پکیج های کانفیگ اولیه چه چیزهایی هستند؟

ما در تیم وردپرس مستر در طول مدتی که کار خدماتی انجام می دهیم، پکیج های مختلفی را برای کاربرانمان طراحی و ارائه کرده ایم و چیزی که توانسته ایم از این موضوع کشف کنیم این بود که خیلی از خدماتی که در پکیج ها وجود داشت شامل کارهایی بود که وبسایت یکبار نیاز به انجام آنها دارد و در ماه های بعدی، مشتری پول بیهوده ای را پرداخت می کرد.

بنابراین تصمیم گرفتیم کارهایی که نیاز به یکبار انجام دارند را از کارهای روتین و موردنیاز ماهانه جدا کنیم و برای آنها یک پکیج جداگانه طراحی کنیم.

در حال حاضر پکیج های پشتیبانی وردپرس مستر شامل هیچ کار بی ارزشی نیست و تمامی کارهایی که در آنها قرار دارند، می توانند نیازهای فنی وبسایت وردپرسی شما را به صورت ماهانه برطرف کنند.

شما می توانید برای سفارش هرکدام از این پکیج ها با وردپرس مستر در تماس باشید.